Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Servis a opravy UPS - záložních zdrojů

Provádíme odborný servis a opravy záložních zdrojů - UPS všech typů. například od firem: ABLEREX, Acumentrics, ADPOS, AEC, AEG, ALI, ALPHA, Altron, APC, AMARON, AROS, ARTonic, AVATECH, Belkin, Benning, BEST, BESTPOWER, BORRI, CAT, CDP, CNC, CLARY, COMPAQ, CYBEREX, DATEC, Dell, DELTA, Deltec, DIALOG, DIAXING, DYNO, EATON, EAST, EFFEKTA, ELGAR, ELEKTRA, ELEN, Elit, ELTECO, ENEL, ENLIGHT, EMERSON, Ersys, EXIDE, FALCON, FISKARS, FORTRERSS, GAMATRONIC, GE General Electric, GENERAL POWER, GIANT, G-Teac, HP, CHLORIDE, Inform, Inovatec, INTEGRA, Ketos, KEDAUPS, KEHUA, KEVIN, KStar, KÖNIG, LEADMAN, Legrand, LEUMS, LEVITON, LIBRA, LIEBERT, LUMINOUS, LUXEON, Makelsan, MATRIX, MERICH, Merkury, METASYSTEM, MGE, MICROTEK, Montero, MUSTEK, Newave, Odin, OLINSYS, OPTIUPS, PARA SYSTEMS, PGEPS, POWERBRIGHT, Powerline, POWERWARE, PowerTech, PROSTAR, PULSAR, REROS, RIELLO, SAFE, SAKO, SANTAK, Salicru, Schneider, Schrack, SICON, SIEL, SIEMENS, SILCON, SINE WAVE, SL WABER, SOCOMEC, SOLA, SU-KAM, TECHNOLOGIES, TNA, TRIPP LITTE, ULTRA, UNISON, VISION, VESTA, VICTRON, WHAD atd.

Naši odborní technici mají víceletou praxi v oboru UPS. Ochotně Vám poradí a navrhnou nejlepší řešení podle Vašich potřeb. Nabídky na servis UPS jsou z důvodu různého rozsahu práce individuální, neboť UPS mohou mít různé závady. Většinou se jedná o výměnu akumulátorů, nezřídka je, ale nuná výměna jiných komponent či součástek jako vadných desek, elektrolytických kondenzátorů, ventilátorů atd. Také umíme změřit vadné kondenzátory, které mohou být rovněž příčinou špatné funkčnosti UPS. Servisní technik u zákazníka provede diagnostiku a měření na UPS. Servis menších UPS je možný i přímo v naší provozovně. Formulář na servis UPS je možné zde stáhnout.
Poškozenou UPS k nám můžete osobně dopravit, nebo připravit pro vyzvednutí naší přepravní službou. Po přijetí UPS do opravy v co nekratším termínu provádíme její diagnostiku a zasíláme nabídku na její servis. Odborný servis provádíme až na základě objednávky.
Abychom se vyvarovali nečekaných problémů, provádíme také profylaktické kontroly UPS. Tyto kontroly provádíme na místě u zákazníka. Profylaktická kontrola zahrnuje: kontrolu UPS v režimu normál a na baterie, měření UPS a baterií, kontrolu ventilátorů a paramerů UPS, čištění UPS od prachu, případnou kalibraci UPS, kontrolu alarmlogu UPS, kontrolu teploty, výslednou zprávu a poradenství ohledně zlepšení podmínek pro UPS.
Nabídku na servis UPS si, prosím, vyžádejte u nás na info@aku-bat.cz, tel. +420 608 853 093, SkypeSkype Me™!

Pro poptávku servisu UPS je dobré znát název, typ a výkon UPS. Tyto údaje naleznete na štítku UPS.
V případě nutnosti Vám můžeme zapůjčit náhradní UPS.

 
Servis UPS všech značek