Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Motobaterie nové generace Skyrich Lithium LFP01 12V 24Wh

Motobaterie nové generace Skyrich Lithium LFP01 12V 24Wh
Skyrich Lithium LFP01 12V 24Wh náhrada za modely YB3L-A, YB3L-B
KódSkyrich-LF901
Výrobce Skyrich
 
Cena bez DPH1 200,- Kč
Cena s DPH1 452,- Kč

Motobaterie nové generace Skyrich Lithium LFP01 12V 24Wh

Motobaterie dodáváme v přednabitém stavu. Akumulátory typu LiFePO4 mají menší hmotnost oproti běžným motobateriim, jsou vybavené vyšším startovacím výkonem než-li olověné.
Všechny motocyklové startovací lithiové (označené LiFePO4) akumulátory od výrobce Skyrich mají až 40 násobně větší vybíjecí proud než-li je jejich kapacita. Z důvodu použití lithiové technologie je motobaterie LFP01 až o 66% lehčí oproti tradičním olověným bateriím a dosahují životnosti až 2000 cyklů nabití, přičemž všechny moto-akumulátory značky Skyrich májí nízké samovybíjení. Lze skladovat až 1 rok při teplotě do 25°C.
Doporučujeme pravidelné nabíjení minimálně jednou za 6 měsíců.
Akumulátor LFP01 je možné nabíjet jak nabíječkou určenou pro LiFePO4, tak i nabíječkou určenou pro bezúdržbové akumulátory. Použitá nabíječka nesmí mít funkci automatické desulfatace!
 V případě nutnosti je možno nabíjet až 10x vyšším proudem, než je kapacita baterie. Tímto způsobem je možné motobaterii plně nabít za přibližně cca 6 minut. Akumulátor LFP01 je použitelný v jakémkoli motocyklu. Pokud je nabíjecí napětí naprázdno v rozmezí 14,0V - 15,0V, NENÍ nutná žádná úprava nabíjecího systému a instalace motocyklu.
 
Lithiové akumulátory Skyrich LiFePO4 se dodávají s distančními podložkami pro uzpůsobení jakémukoli bateriovému prostoru v motocyklu. Při správném používání nehrozí riziko výbuchu nebo požáru, jako je tomu u jiných lithiových akumulátorů. Akumulátor LFP01 je šetrný k životnímu prostředí neobsahuje totiž jedovaté kovy jako olovo, rtuť či kobalt. Neobsahuje ani kyselinu sírovou, jako je tomu u olověných akumulátorů, a proto je použitelný v jakékoli poloze.

Akumulátor je naplněný, přednabitý a připravený k okamžitému provozu.

Motobaterie nové generace Skyrich Lithium LFP01 12V 24Wh

Napětí: 12 V
Kapacita 10hod.: 2 Ah
Energie: 24 Wh
Startovací proud: 120 A
Typ akumulátoru: Lithium
Délka: 92 mm
Šířka: 52 mm
Výška: 90 mm
Hmotnost:   500g

Náhrada za modely YB3L-A, YB3L-B