Baterie Li-ion 18500 Efest 1000mAh 3,7V IMR18500 s čepičkou
Kód
Efest-IMR18500
Výrobce
Efest
Skladem
4
Původní cena s DPH
Akční cena bez DPH
Akční cena s DPH
Do košíku
Baterie Li-ion 18500 Efest 1000mAh 3,7V IMR18500
Typ: Li-ion
Parametry baterie:
napětí 3,7V
Kapacita 1000mAh
délka baterie 500 mm
šířka 18,30 mm
váha 41g
Max. vybíjecí proud 10A
Li-Ion baterie Efest IMR18500 1000mAh 3,7V Dodáváme samostatně, v sestavách, nebo s nabodovanými vývody.