Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Nabíječka OPTIMATE 4 - CAN-BUS (12V/0,8A)

Nabíječka OPTIMATE 4 - CAN-BUS (12V/0,8A)
Nabíječka OPTIMATE 4 - CAN-BUS (12V/0,8A) pro akumulátory 2 - 50Ah
KódOPTIMATE 4 Canbus
Výrobce TECMATE
 
Skladem1
Cena bez DPH1 574,- Kč
Cena s DPH1 904,54 Kč

Nabíječka OPTIMATE 4  - CAN-BUS (12V/0,8A)

Optimate 4 CAN-bus 12V-0,8A je  automatická nabíječka. Nabíječka Optimate 4 CAN-bus slouží pro nabíjení olověných bezúdržbových, gelových, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 2 až 50Ah.

Nabíječka Optimate 4 CAN-bus edice navíc s konektorem DIN SAE-79. Vylepšený model je navržený pro propojení na všechny originální zásuvky 12V BMW modelů včetně těch, které jsou vybaveny systémem CAN-bus (sběrnice CAN). Nová verze "DUAL PROGRAM" umožňuje v módu CAN-bus propojení přes zásuvku BMW 12V a zbavuje tak uživatele nutnosti vůbec něco montovat. Není ani nutné jako u všech konkurenčních nabíječů aktivovat zapalování.
Tato profesionální nabíječka OPTIMATE 4  - CAN-BUS  není určena jen pro servisy, ale i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí. Optimate 4 CAN-bus dokáže nejen baterii nabít, ale i oživit hluboko vybité akumulátory, otestovat stav baterie a udržovat ji trvale v nabitém stavu. Optimate 4 CAN-bus může být trvale připojen k akumulátoru.
Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

Nabíječka OPTIMATE 4  - CAN-BUS (12V/0,8A)

- vybavena systémem CAN-bus pro BMW motocykly
- nabíjení bez aktivace zapalování
- ochrana proti zkratu a přepólování
- LED signalizace
- profesionální provedení
- udržovací režim
- velký výběr příslušenství