Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

UPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadla

UPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadla
UPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadlaUPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadla
UPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadla 500VA
Výrobce Powerbank
 
Cena bez DPH3 665,- Kč
Cena s DPH4 434,65 Kč

Soubory ke stažení

Manual PWB EH-500L

UPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadla

UPS záložní zdroj pro oběhová čerpadla PWB EH-500L s čistým sinusovým výstupem je line-interactive UPS s výkonem 500VA. Pracuje s externí 12V baterií s kapacitou až 150Ah, kterou dobíjí silný interní dobíječ. S výhodou lze tedy tento typ UPS použít pro zálohování, kde je potřebná dlouhá až extrémní doba zálohy jako je například zálohování čerpadel topných systémů, nouzové osvětlení a podobně.

UPS PWB EH-500L má silný dobíječ až 10A.

www.aku-bat.cz dodá zdroj se skutečným deklarovaným výstupní výkonem 500VA. Přechod na baterie po výpadku proběhne v řádu milisekund. Výkonný dobíječ u zdrojů PWB EH500L umožní v případě potřeby připojit baterie s vyšší kapacitou.

UPS PWB EH-500L samozřejmě lze použít také pro zálohování počítačů v případech, kdy je požadavek na delší než standardní dobu zálohy.

Předností tohoto UPS je výstup s čistou sinusovkou (ne modifikovaná sinusovka, čtverec, trojúhelník, lichoběžník). Čistá sinusovka je mnohem šetrnější k většině připojovaných zátěží a především k motorům čerpadel.

Komunikace UPS PWB EH-500L s PC je pak možná pomocí RS-232. Indikace okamžitého stavu UPS na čelním panelu pomocí LED. Ventilátor v zadní části UPS je spínán interním termostatem.

Tento typ UPS má díky pokročilé koncepci AVR stabilizace schopnost akceptovat na vstupu napětí v rozsahu -28% +20% od nominálního napětí 230V. Konstrukce UPS zvyšuje efektivitu a odolnost UPS.

UPS se svými vlastnostmi a výjimečně příznivou cenou stane Vaším favoritem pro zálohování Vaší výpočetní techniky nebo i jiných kritických odběrů.

Vlastnosti a výhody

    Mikroprocesorové řízení

    Plné RS-232 rozhraní

    Funkce studeného startu

    Autodetekce frekvence

    Čistá sinusovka na výstupu je vhodnější pro čerpadla topných systémů

    Ochrana proti přepólování baterií

    Vestavěná funkce AVR stabilizace pro široký vstupní rozsah napětí

    Silný dobíječ až pro baterii s kapacitou 150Ah

    Ochrana proti přepětí

    Transformátor

Instalace a zprovoznění zařízení je jednoduché a dle návodu ji je schopen provést i běžný uživatel. Vstup i výstup střídavé sítě je na zásuvku, externí baterie se pak připojuje na svorky PLUS a MINUS umístěné na zadní straně zdroje.

Doporučujeme použít baterie určené pro záložní zdroje. Bližší informace k výrobku, informace k bateriím a jejich potřebné kapacitě Vám rádi na vyžádání poskytneme. Se svými dotazy nás neváhejte kontaktovat.

UPS jednoduše připojíte do zásuvky, do zásuvky na zdroji připojíte čerpadlo nebo jiný Váš odběr a na připravené svorky připojíte přiloženými kabely baterii pomocí ok M6.

UPS Powerbank PWB EH-500L - záložní zdroj pro oběhová čerpadla

 Pokud potřebujete servis nebo instalaci UPS Powerbank PWB EH-500L prosím kontaktujte naše servisní oddělení.

Pokud máte zájem o větší množství UPS Powerbank PWB EH-500L, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, kde si dojednáte případné slevy.

Našli jste někde lepší cenu UPS Powerbank PWB EH-500L , napište nám a my Vám zašleme speciální cenovou nabídku na UPS Powerbank PWB EH-500L.

Tato UPS neobsahuje žádné baterie. Velikost baterie si zvolíte dle požadavků doby zálohování.