Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Tester akumulátorů Midtronics EXP-1000

Tester akumulátorů  Midtronics EXP-1000
Tester akumulátorů a nabíjecího systému Midtronics EXP-1000
Výrobce Midtronics
 
Cena bez DPH28 336,- Kč
Cena s DPH34 286,56 Kč

Tester akumulátorů  Midtronics EXP-1000
 
Midtronics EXP-1000  je pokročilý tester elektrického systému vozu - akumulátor, startér i alternátor.
Midtronics EXP-1000 zahrnuje v sobě funkce moderního analyzátoru, digitálního multimetru a nástroje pro správu dat. Přístroj nabízí funkci dynamického testu vodivosti akumulátoru, při kterém se pro zvýšení přesnosti provádí kromě hloubkového scanu vodivosti i přímé měření teploty akumulátoru. Další funkcí je pokročilá funkce diagnózy elektrického systému vozu, která využívá technologii digitálního zpracování signálu (DSP) a umožňuje zjistit např zkratované či přerušené diody. Pro podrobné testy je součástí přístroje Midtronics EXP-1000 multimetr umožňující měřit AC/DC napětí, AC/DC proud, odpor, teplotu a testovat diody. Tester Midtronics EXP-1000 má navíc rozšířené možnosti komunikace. Midtronics EXP-1000 má možnost použití IR tiskárny a čtečku karet s možností zápisu (pro budoucí upgrade). Midtronic EXP-1000 má příjemné uživatelské rozhraní - velký LCD displej, menu v podobě ikon s vylepšenou nápovědou, posuvníky, alfanumerickou klávesnici a možnost používat klávesové zkratky. Tester Midtronic EXP-100 lze použít pro diagnostiku 6V a 12V elektrických systémů a akumulátorů včetně AGM.
 
Našli jste někde lepší cenu baterie testeru akumulátorů Midtronics EXP-1000, napište nám a my Vám zašleme speciální cenovou nabídku na tester akumulátorů Midtronics EXP-1000.