Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Profylaktická kontrola UPS

Pro své zákazníky provádíme pravidelné profylaktické kontroly UPS - záložních zdrojů. Pro zajištění správné funkce UPS je třeba profylaktické kontroly UPS provádět pravidelně. Ze zákona je třeba profylaktické kontroly UPS provádět u protipožární ochrany v pravidelných intervalech minimálně jednou ročně. Bývají to například protipožární ventilátory, klapky nebo vodní pumpy. Při profylaktické kontrole provádíme čištění zdroje od prachu, měření parametrů a přechodových dějů. Kontrolu akumulátorů, měření vnitřního odporu akumulátorů, zátěžový test UPS na baterie, měření nabíjení, kontrolu ventilátorů, kalibraci a analýzu poplachových stavů. Po kontrole UPS vyhotovíme výstupní protokol o kontrole UPS, včetně doporučení.

Pro pravidelné kontroly UPS je možné uzavřít s firmou aku-bat enery s.r.o. servisní smlouvu, kterou vytváříme na míru, podle potřeb zákazníka. 

Profylatická kontrola UPS